Kendinize 8 saatlik bir fırsat verin

EN İYİ ANLAMA EN İYİ ÖĞRENMEDİR

Anlamamak her ne kadar bir problem olsa da anlamak kadar normaldir. Hatta bilirsiniz bazen konuşarak bile anlaşamayız. Ve hatta bazıları bazen anlaşmak için konuşmaya bile ihtiyaç duymaz… Anlaşamadan anlaşanlar da vardır… Anlam bulma, anlaşma ve iletişim zaten hayatın özüdür. Yemek içmek gibi bir normdur iletişim.

Çünkü dil eğitimi size pek çok nitelik kazandırır. Vizyon ve perspektif de dahil olmak üzere iletişim üstüne kurulu tüm olgular iyi bir eğitimden geçer. Dil eğitimi en temel iletişim prensiplerini barındırır ve kendi anadiliniz üstündeki hakimiyeti de geliştirir.

Anlayarak ilerlemek çok önemlidir

Anlayarak ilerlemek genel olarak eğitim sisteminde çıkmaz sokak gibidir. Özel veya sınıf öğretmeninin deneyimsizliği ve öğrencinin de dikkatsizliği sonucu eğitimin kalitesi vadettikleri gibi olmayabilir. Çünkü kurumlara bağlı çalışan bazı eğitmenler kurumdaki söz konusu dil öğretim modelini sadece uygular. Eğitmen ‘canlı iletişim’ kısmını çoğunlukla istemeden atlar veya az önem gösterdiğinin farkında dahi değildir.

Sıradan bir özel dil dersinden fazlasını bekliyorsanız kendinize sadece 8 saatlik bir fırsat verin. Üstelik bu eğitim de önce ücret ödemenize gerek yok. Tüm öğrencilerim gibi (ilk ay) önce dersini al sonra öde avantajıyla alacağınız derslerin niteliğine kendiniz karar verin. Bu eğitimin size uyacağını düşünürseniz aldığınız 8 saatin ödemesini yapıp benimle derslerinize devam edebilir veya uymaz ise ödemenizi yapıp bırakabilirsiniz. Hiç bir toplu ders alımına veya sözleşmeye tabi değilsiniz. Özgür iradeniz istediği için dil öğrenmeye gönül vermiş biriyseniz, size yardımcı olacağımı ispatlamak için, elimden gelenin en iyisini yapacağımı ve en iyi iletişim şartlarını sunacağımı garanti ederim.

İlk ay için sunacağım ‘önce eğitimini al sonra öde avantajı’ size en iyisini sunmak istediğimin teminatıdır.

Yararlı bulacağınız diğer yazılarıma lütfen göz atın.

Bir Cevap Yazın