İngilizce özel ders ücretleri en iyi fiyat garantisiyle

İngilizce özel ders ücretleri ve bilmeniz gereken tüm detaylar bu yazımda

Genel olarak İngilizce özel ders ücretleri, eğitimi, size tahsis eden kurum, kişi veya konuma bağlı olarak değişiklik gösterir. Veya özel ders sürecinde eğitmeninizin sizin temin edeceğiniz yere iştirakı veya sizin eğitmenin temin ettiği yere iştirak etmeniz durumunda da fiyatlar değişiklik gösterecektir. Ayrıca özel dersleri, paketler şeklinde sunarak, saat başı çok daha ekonomik fiyatlar sunan kurumlarla da karşılaşabilirsiniz.

Özellikle, tüm diğer yabancı dil eğitimlerinin yanı sıra İngilizce, günümüzde neredeyse bir çok ülkede ve Türkiye’de en çok talep edilen özel derslerin başında gelmektedir. Bu talebe yetecek yeterince kurs veya özel eğitmen bulabilmeniz söz konusudur keza bu bir sektördür. Lütfen her türlü abartı çözümleri sunan kurum ve kurslarla itimat etmeyiniz. Örneğin 1 ay’da İngilizce 10 günde İngilizce vs. gibi

Özellikle de toplu ders üzerinden size sunulan çok avantajlı fiyat tekliflerini çok iyi irdelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Keza, örneğin saatlik 100 TL civarında olan İngilizce özel ders ücretleri toplu ödemede 50 – 60 TL fiyat bandına gerilemesi gibi bir durum söz konusu olunca, bunu lütfen iki kere düşünün. İngilizce özel ders hizmetini size verecek olan kurumlar değil kurumların hocalarıdır!

Aracı kurumlardaki özel ders hocaları

Lütfen dikkat; Dil eğitiminde önem arz eden detay insan faktörüdür! Keza söz konusu olan bir ürün değil, eğitmenlerden alacağınız bir eğitim hizmetidir. Düşük maliyetli dersleri, genelde, amatör öğrenci veya alanında çok uzman olmayan kişiler verir. Veya dersinizde, akşama kadar çok sayıda ders vermek durumunda kalan bir eğitmenle de karşılaşabilirsiniz. Bu, çok daha nitelikli ve iyi iletişimde olduğunuz bir ders olmayacağı anlamına gelebilir.

Bütün eğitim modellerinde eğitmen hayati önem taşır. Asıl önem teşkil eden sadece, eğitmenin dile çok iyi hakim olması da değildir. Alanında deneyimli bir eğitmen bilgiyi işleme ve özellikle aktarma konusunda, dolayısıyla da iletişimde çok daha mahir bir performans sunacaktır. İyi bir iletişim, olumsuz deneyimlerinizi de geride bırakmanıza, daha olumlu bir bakış açısına sahip olmanıza ve ön yargılarınızı yıkmanıza yardımcı olur.

Birebir İngilizce özel ders ücretleri 

ingilizce özel ders
İngilizce özel ders ücretleri

Sadece birebir veya maksimum 2-3 kişilik öğrenci guruplarına son derece etkili ve sofistike bir İngilizce özel ders deneyimi sunacağımı garanti ederim.

Yapacağımız özel dersin farkını görmek için 2 saatlik deneme dersimi talep edebilirsiniz. Böylece nasıl bir gidişatla İngilizce öğreneceğinizi kendiniz bizzat, duyarak ve görerek daha rahat tespit edebilirsiniz.

Memnuniyetinizi garanti etmek için ödemelerinizi derslerinizi aldıktan sonra yapabilirsiniz. Böylece çok daha rahat karar verebilirsiniz.

Yüz yüze özel ders ücretleri

1 kişi: 160 TL (ayda minimum 8 saat)

2 kişi 200 TL (ayda minimum 8 saat)

3 kişi 250 TL (ayda minimum 8 saat)

Online İngilizce özel ders ücretleri

BİREBİR VEYA İKİ KİŞİ ONLINE İNGİLİZCE DERS ÜCRETLERİ

25 dakika 70 TL (İKİ KİŞİ *sorunuz) (minimum 8 saat )

50 dakika 140 TL (İKİ KİŞİ *sorunuz ) (minimum 8 saat)

Online İngilizce özel ders ücretleri ve bilmeniz gereken önemli detaylar bu linkte https://harunguclu.com/online-ingilizce-egitim/

Derslerinizi, maksimum 3 kişiye kadar kendi oluşturduğunuz gruplarla alın ve ücreti kendi aranızda 3’e bölün.

Tüm uzman özel eğitmenlerin ders saat ücreti 140 ve 250 tl arası değişiklik gösterir. Bu ücretleri bir çok özel ders sitesinden kontrol edebilirsiniz.

Herhangi bir programa bağlı kalmak istemediğiniz durumlarda 1 ders ücreti 1 kişi için 180 TL’dir.

Değişiklik yapılan ders saatlerinin telafileri aynı ay içerisinde yapılması gerekir. Derslerin ilerleyen aylara devretmesi söz konusu değildir. Ders günü yapılan değişiklik talepleri geçerli değildir. Online ders ücreti politikalarıyla alakalı bilgiyi online İngilizce eğitim sayfasında bulabilirsiniz

Her bir ders 50 dakika sürer fakat çoğunlukla bu süreleri geçtiğimi garanti ederim. Öğrencilerimle birlikte iken vaktin nasıl geçtiğini kolay kolay fark etmeyiz.

Ayrıntıları konuşmak için bana e-posta gönderin veya lokal telefon numaramdan ulaşın. Benimle iletişime geçtiğinizde size soracağım sorular

1- Mesleğiniz

2- Yaşınız

3- Eğitim düzeyiniz

4- Neden İngilizce eğitim almak istiyorsunuz

5- İngilizce öğrenmek için bugüne kadar ne yaptınız? Özel ders aldınız mı veya kursa gittiniz mi?

6- İngilizce düzeyinizi nerede görüyorsunuz? Başlangıç, orta ileri?

7- Şu aşamada İngilizceyi (fiilen) kullanıyor musunuz ( iş yerinde veya günlük hayatınızda İngilizce konuşmak durumunda mısınız)

Dil eğitimine istinaden İngilizce / Türkçe diğer yazılarıma bu linkten ulaşabilirsiniz https://englishturkiye.com/category/kisisel-gelisim/

2 thoughts on “İngilizce özel ders ücretleri en iyi fiyat garantisiyle”

Bir Cevap Yazın