İngilizce özel ders ücretleri en iyi fiyat garantisiyle

İngilizce özel ders ücretleri ve bilmeniz gereken tüm detaylar bu yazımda

Genel olarak İngilizce özel ders ücretleri, eğitimi, size tahsis eden kurum, kişi veya konuma bağlı olarak değişiklik gösterir. Veya özel dersiniz için eğitmeninizin sizin temin edeceğiniz yere, veya sizin eğitmenin temin ettiği yere iştirak etmeniz durumunda da fiyatlar değişiklik gösterecektir. Ayrıca özel dersleri, paketler şeklinde sunarak, saat başı çok daha ekonomik fiyatlar sunan kişi ve kurumlarla da karşılaşabilirsiniz.

Özellikle, tüm diğer yabancı dil eğitimlerinin yanı sıra İngilizce, günümüzde neredeyse bir çok ülkede ve Türkiye’de en çok talep edilen özel derslerin başında gelmekte. Bu talebe yetecek yeterince kurs veya özel eğitmen bulabilmeniz söz konusudur. Keza bu bir eğitim sektördür. Lütfen her türlü abartı çözümleri sunan kurum ve kurslara itimat etmeyiniz. Örneğin 1 ay’da İngilizce 10 günde İngilizce vs. gibi

Özellikle de toplu ders üzerinden size sunulan çok avantajlı fiyat tekliflerini çok iyi irdelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Keza, örneğin saatlik 100 TL civarında olan İngilizce özel ders ücretleri toplu ödemede 50 – 60 TL fiyat bandına gerilemesi gibi bir durum söz konusu olunca, bunu lütfen iki kere düşünün. İngilizce özel ders hizmetini size verecek olan kurumlar değil kurumların hocalarıdır!

Aracı kurumlardaki özel ders hocaları

Lütfen dikkat; Dil eğitiminde önem arz eden detay insan faktörüdür! Keza söz konusu olan bir ürün değil, eğitmenlerden alacağınız bir eğitim hizmetidir. Düşük maliyetli dersleri, genelde, amatör, öğrenci veya alanında çok uzman olmayan kişiler verir. Veya dersinizde, akşama kadar çok sayıda ders vermek durumunda kalan bir eğitmenle de karşılaşabilirsiniz. Eğitmenin yoğun ders saatlerinden sonra nitelikli ve iyi iletişimde olduğunuz bir ders sunamayacağını unutmayın.

Bütün eğitim modellerinde eğitmen hayati önem taşır. Asıl önem teşkil eden sadece, eğitmenin dile çok iyi hakim olması da değildir. Alanında deneyimli bir eğitmen bilgiyi işleme ve özellikle aktarma konusunda, dolayısıyla da iletişimde çok daha mahir bir performans sunacaktır. İyi bir iletişim, olumsuz deneyimlerinizi de geride bırakmanıza, daha olumlu bir bakış açısına sahip olmanıza ve ön yargılarınızı yıkmanıza yardımcı olur.

Birebir İngilizce özel ders ücretleri 

ingilizce özel ders
İngilizce özel ders ücretleri

Sadece birebir veya maksimum 2-3 kişilik öğrenci guruplarına son derece etkili ve sofistike bir İngilizce özel ders deneyimi sunacağımı garanti ederim. (Hakkımda)

Yapacağımız özel dersin farkını görmek için 2 saatlik deneme dersimi talep edebilirsiniz. Böylece nasıl bir gidişatla İngilizce öğreneceğinizi kendiniz bizzat, duyarak ve görerek daha rahat tespit edebilirsiniz.

Memnuniyetinizi garanti etmek için ödemelerinizi (ilk ay için) derslerinizi aldıktan sonra yapabilirsiniz. Böylece çok daha rahat karar verebilirsiniz.

Çoğu kurumda böyle bir alternatifiniz olmayabilir!

Yüz yüze özel ders ücretleri

1 kişi: 190 TL (ayda minimum 8 saat)

2 kişi 290 TL (ayda minimum 8 saat)

3 kişi 390 TL (ayda minimum 8 saat)

Derslerinizi, maksimum 3 kişiye kadar kendi oluşturduğunuz gruplarla alın ve ücreti kendi aranızda 3’e bölün.

Tüm uzman özel eğitmenlerin birebir ders saat ücreti 140 ve 250 TL arası değişiklik gösterir. Bu ücretleri bir çok özel ders sitesinden kontrol edebilirsiniz. Özel ders saat ücreti eğitmenin deneyimiyle de orantılıdır.

Herhangi bir programa bağlı kalmak istemediğiniz durumlarda 1 ders ücreti 1 kişi için 215 TL’dir.

Ders değişiklik politikaları

Ders iptalleri aynı gün içinde geçerli değildir (Cenaze, kaza, ileri derece ani rahatsızlıklar, gibi ciddi istisnalar hariç)

Değişiklik yapılan ders saatlerinin telafileri aynı ay içerisinde yapılması gerekir. Derslerin ilerleyen aylara devretmesi söz konusu değildir.

Çevrim içi ders ücretleri

Online ortamda verdiğim birebir özel ders ücretleri ve bilmeniz gereken önemli detaylar için lütfen bu linki ziyaret ediniz. https://harunguclu.com/online-ingilizce-egitim/

Online ders ücreti politikalarıyla alakalı bilgiyi online İngilizce eğitim sayfasında bulabilirsiniz

Her bir ders 50 dakika sürer fakat çoğunlukla bu süreleri geçtiğimi garanti ederim. Öğrencilerimle birlikte iken vaktin nasıl geçtiğini kolay kolay fark etmeyiz.

Ayrıntıları konuşmak için bana e-posta gönderin veya lokal telefon numaramdan ulaşın. Benimle iletişime geçtiğinizde size soracağım sorular

1- Yaşınız

2- Mesleğiniz

3- Eğitim düzeyiniz

4- Neden İngilizce eğitim almak istiyorsunuz

5- İngilizce öğrenmek için bugüne kadar ne yaptınız? Özel ders aldınız mı veya kursa gittiniz mi?

6- İngilizce düzeyinizi nerede görüyorsunuz? Başlangıç, orta ileri?

7- Şu aşamada İngilizceyi (fiilen) kullanıyor musunuz ( iş yerinde veya günlük hayatınızda İngilizce konuşmak durumunda mısınız)

Dil eğitimine istinaden İngilizce / Türkçe diğer yazılarıma bu linkten ulaşabilirsiniz https://englishturkiye.com/category/kisisel-gelisim/

2 thoughts on “İngilizce özel ders ücretleri en iyi fiyat garantisiyle”

Bir Cevap Yazın