Şişli İngilizce özel ders / profesyonel çözümler

Şişli ingilizce özel ders aramasıyla bloguma ulaşan değerli öğrencim, Haziran 2020 itibarıyla Adana’da olacağım. İstanbul’da olmadığım için, derslerinizi Skype ortamından alarak sürdürmek isterseniz, Skype İngilizce eğitimi sayfamızdan lütfen ayrıntıları içeren metni dikkatle okuyunuz.

İngilizce özel ders arayışınızda size sunduğum optimum çözümlerle en etkili ingilizce özel ders.

Şişli bölgesinde İngilizce özel ders veren kursları aramanıza istinaden bloguma ulaştıysanız doğru yerdesiniz! Genel olarak Şişli ve civar semtlerde İngilizce özel ders almayı planlayan öğrencilere çözüm odaklı alternatiflerden bahsettiğim blogumun genelinde, özel dersin kimler için daha uygun olduğunu ve/veya özel dersin sınıf ortamındaki derslere kıyasen avantajları ve dezavantajları gibi fiyat performans bazında kaleme aldığım bir çok yazıya ulaşabilirsiniz. ‘Temel dersler’ kategorisinde de herhangi bir kursa başlamadan önce hazırlıklı olmanız için en temel bazı konuları açık ve net bir şekilde anlatmaya çalıştım. Bu temel derslere çok iyi bir şekilde hakim olmak başlangıç aşamasında avantaj sağlayacaktır.

Şişli İngilizce özel ders

Şişli İstanbul’un en merkezi ve en hızlı değişiklik gösteren konumlarından biri. Bu bağlamda sektörler de gelişiyor, değişiyor ve doğal olarak şirketler vb. bütün kurumlar da büyüyor. Bu büyüme prensibinin beraberinde gelen yetkin eleman ihtiyacı da artmakta. Firmaların büyük bir çoğunluğu iş görüşmelerinde mutlaka yazılı ve sözlü yabancı dil bilme mecburiyetini de şart koşuyor. Günümüzde en yaygın talep edilen yabancı dilin İngilizce olduğu da son derece aşikar.

CV’nizde yabancı dil düzeyiniz ne?

Profesyönel sektörde kim olduğunuz CV’nizde saklı. Eğitiminiz, İş geçmişiniz, uzmanlığınız ve doğal olarak bildiğiniz yabancı diller bu CV aracılığıyla yetkin bir eleman olup olmadığınızı göstermenin ilk yolu. Yani güçlü bir CV farkedilen bir CV demektir. İngilizce ve diğer yabancı dil düzeyi az veya orta olanlar genel olarak elenenler arasındadır! Bunun yanı sıra; CV’sinde yabancı dil düzeyini ‘iyi veya çok iyi’ olarak belirten bir çok profesyönel, gerek yazılı gerekse de sözlü mülakatlarda başarılı olamıyor. Ve doğal olarak rakipleri arasından sıyrılamıyor. Çünkü bir çok profesyönel ingilizceyi kağıt üzerinde iyi veya iyiye yakın düzeyde bilse de konuşma ve anlama kısmında geride kalmaktadır. Günümüzde artık ikinci bir yabancı dilin de arananlar  arasında olduğunu göz önünde bulundurun.

İngilizce öğrenin veya seviyenizi yükseltin

Ben Callan Method öğretmeni Harun Güçlü. 2007 den bu yana Özellikle çalışan ve dil eğitimine fazla vakit ayıramayan yetişkinler için Şişli’de, çok daha kısa sürede İngilizce öğretebilen Callan Method ile İngilizce eğitim vermeye devam ediyorum. Benim için önemli olan sıradan bir İngilizce özel ders öğretmeni olmak değil Callan Method’un muhteşem etkisiyle bambaşka bir İngilizce öğrenme deneyimi sunabilmektir. Özellikle şişli bölgesinde İngilizce özel ders çözümleri arayanlara yönelik çözümler sunuyorum.

Dil öğreniminde kilit nokta istikrardır

Hemen şunu belirtmem gerekir ki, İngilizce öğrenme sürecinde en etkili ve en kilit noktalardan birisi de eğitmen faktörüdür. Profesyonel ve deneyimli Callan Method eğitmenlerini bulmak görece biraz daha zordur. İngilizce öğretmenlerinin Callan Method ile eğitim verebilecek profesyonelliğe erişmeleri minimum 6 ay sürer. Yıllar geçtikçe yöntemin öğretebilme gücünü daha iyi kullanır. Çünkü; Callan Method öğrenci için kısa sürede İngilizce öğrenebileceği bir dil öğrenme modeli olabilsede, bir öğretmenin yöntemin özünü çok iyi öğrenmesi için yeterince kolay değildir. Callan Method ile yaklaşık 11-12 yıl boyunca özel ders verdiğim için, iyi bir eğitim modelini sunabilmenin neden zaman alacağını da deneyimlemiş durumdayım, zira bu yöntem artık benim yaşam biçimim.

İngilizce özel ders arayışınızda profoesyonel çözümler için iletişime geçin!

Zaman ve paranın bir hayli önemli olduğu günümüzde, yabancı dil eğitimi için gerekli düzeye gelememiş bütün öğrenci adaylarımıza, Şişli’de farklı bir İngilizce öğrenme modeli ile kıyas götürmeyecek bir eğitim modeli sunmaya özen gösteriyorum. Dil öğrenmenin bakış açısına göre çok da kolay olmadığının bilicindeyim. Bu yüzden tavsiyem özel ders sürecinizde uzman bir eğitmenden destek almanızdır. Dil öğrenme sürecinde sabırlı olun ve ne yaparsanız yapın başlangıcı doğru yapın. Zira en zor kısım başlangıçtır. İngilizce seviye atladıkça zorlaşan değil, seviye atladıkça kolaylaşan bir dildir. Blogumun genelinde hem Callan Method hem de genel olarak yabancı dil eğitimine nasıl baktığımla alakalı bir çok bilgilendirici, motive edici ve farkındalık oluşturmaya çalıştığım yazılarımı bulabilirsiniz. Desteğe ihtiyacınız varsa iletişim formunu kullanabilir veya e-posta adresime direk e-posta gönderebilirsiniz. Eğitimlerinizde başarılar diliyorum.

Bir Cevap Yazın