Ders Ücret ve iptal politikaları hakkında

Lütfen aşağıdaki detayları ders iptal ve değişikliklerinize istinaden dikkatli bir şekilde okumanızı çok rica ederim. Ücretli ve ücretsiz ders telafi alternatifleri hakkında detaylı bilgilere ulaşacaksınız.

1- Online İngilizce eğitim ücretleri politikası, seçtiğiniz ve sabitlediğiniz haftalık ders programına sadık kalmanız şartıyla geçerlidir. Aynı gün yapılan ders iptalleri maalesef geçerli olmaz ve dersiniz yapıldı olarak kabul edilir.

2- Ücretli telafi bir gün veya daha öncesi yaptığınız değişikliklerde geçerlidir. 40 dakikalık tam telafi olarak almak isterseniz bir sonraki aya sarkıtmadan her bir ders için +135 TL ödeyerek sözleşilen tarih ve saatlerde alabilirsiniz. En fazla 2 ders değişikliğinizi karşılayabilirim. İstisna olarak ve sadece ayın son günündeki dersinizi bir gün öncesinden iptal ederseniz ve bu ders ikinci iptalinize tekabül ederse bir sonraki aya sarkıtılır. Ancak aynı ay içerisindeki üçüncü iptaliniz sadece ücretsiz 20 dakikalık dersle telafi edilir.

3- Ücretsiz telafi almak isterseniz bir gün veya daha öncesinden yapılan ders iptal ve değişiklikleri ay sonu toplanıp bir sonraki ayda her bir ders için 20 dakika olarak telafi edilir. Ücretsiz telafi kapsamında en fazla 3 ders iptali yapabilirsiniz. Değişiklik yapılan bu dersleri tek seferde almanız gerekir. örneğin 3 ders iptal ederseniz bir sonraki ay sözleşilen tarih ve saatte 60 dakika, 2 ders ise 40 dakikalık tek seferlik dersle telafi yapılır. Telafi dersine de katılım sağlayamazsanız bu dersleriniz yapıldı kabul edilir.

5- Bayram tatili veya yaz tatili gibi planlı olan uzun vadeli (maksimum 15 gün) katılım sağlayamama durumlarında, önceden bildirmeniz koşuluyla söz konusu ayda katılabileceğiniz kadar ders için ödeme yapabilirsiniz. Örneğin 15 günlük bir zamanda derse katılamayacaksanız bu 2 hafta veya toplamda 4 derse tekabül eder. Bu durumda 4 ders ödeyerek devam edersiniz. Bu benim için kazanç kaybı olacağından devam etme sözünüze istinaden öğrencilerime yılda 1 veya 2 kez tanıyabileceğim bir avantajdır.

6- Haftada sadece 1 ders almayı tercih edebilirsiniz. Bir ders ücreti 390 TL olup ders süresi 40 dakikadır. Bu dersi aynı gün içinde minimum 6 saat öncesine kadar iptal etme hakkınız vardır ve ekstra telafi ücreti ödemeden telafi alabilirsiniz. Ancak aynı hafta içinde tamamlamanız gerekmektedir. Aynı hafta içinde alınmadığı taktirde bir sonraki haftaya sarkmaz ve yapıldı kabul edilir. Bu programı seçerseniz aylık ortalama 4 veya 5 ders ödemesi yapmanız gerekir.

7- Önce eğitimini al sonra öde politikası sadece Türkiye sınırları içindeki öğrencileri kapsar ve ilk ay tanışma süreci için geçerlidir. Ödeme yapmadan başlayacağınız ilk ay, süreci daha iyi anlamanız için tek seferlik sunulan bir avantajdır. Memnun kalmazsanız ilk ay aldığınız derslerinizi ödeyip bırakabilirsiniz. devam etmek isterseniz ödemelerinizi her ay başında ortalama 8 – 10 saat üzerinden yapmanız beklenir. Ders almayı bırakmak veya devam etmeyeceğiniz durumlarda durumlarda bunu bana 1 ay öncesinden iletmeniz gerektiğini de önemle belirtmek isterim.

*Çok değerli öğrencim; bir kurum, şirket veya işletme sahibi olmadığım ve toplu ödeme almadığım için bu kuralların tarafları korumak için oluşturulduğunu, bağlayıcı ve hukuki bir yaptırımı olmadığını ve sadece devam ettiğiniz her 1 ay için geçerli olduğunu göz önünde bulundurunuz. Unutmayınız ki amacınız; eğitiminizi hakkıyla ve layıkıyla tamamlayıp maksimum faydayı sağlamak olup bu şartlardaki sınırları zorlamak veya metinde bahsi geçmeyen boşlukları arayıp bulmak değildir. Bu şartları oluştururken genel olarak ortalama bir öğrencinin maksimum iptal sayısını baz almaya çalıştım. Yaptığınız değişikliklerin beni, kazancımı ve diğer öğrencilerimi etkileyeceğinden, bu anlaşma metinini olası optimum değişkenleri göz önünde bulundurarak oluşturdum. Bu anlaşma – Temmuz 2023 itibarıyla başlamak isteyen veya hali hazırda devam eden – öğrencilerimle aramızda devam edecekleri her ay için geçerli olacaktır. İlk ay, ‘önce eğitimini al sonra öde’ avantajıyla başlayan öğrenciler de bu kapsamda olacaktır. Anlaşma kapsamında sizlere görece fiyat performans ve deneyimlerim açısından optimum düzeyde İngilizce yabancı dil eğitimini sunmak ve memnuniyetinizi sağlamak için elimden geleni yapacağımı garanti ederim. Göstereceğiniz anlayış ve esneklik için şimdiden çok teşekkür ederim.