Akıcı İngilizce konuşabilmek sanıldığı kadar kolay değil, ancak Callan Method, seviyeniz ne olursa olsun, İngilizce anlamanızı ve konuşmanızı çok kısa sürede geliştirir. Anlıyorum ama konuşamıyorum diyorsanız birde şu soruyu sorun kendinize! Ne kadar anlıyorsunuz? Biri İngilizce konuşurken cümlelerinin bazılarında veya çoğunda bir kaç kelime yakalayıp tahmin yürütmek anlamak olarak nitelendirilebilir mi ? Callan Method öncelikle anlamanızı, ve anlama sisteminizi yeniden yapılandırır. Sonuç olarak İngilizce algınız bir üst seviyeye geçer.

Akıcı İngilizce konuşabilmek

Callan method ile yanlış bir cümle kurmanız imkansız, çünkü size doğru cümleyi tekrar ettiren profesyonel bir eğitmen eşliğinde tekrar ederek cümle kurarsınız. Akıcı İngilizce konuşabilmek tamda böyle bir egzersiz gerektirir. Bu tekrar etme rutini zaman içerisinde dile ve konuşma korteksine yerleşir. Callan method temelde duyma ve tekrar etme sistemine dayalıdır, Bu sistem, anadilin yerleşmesini sağlayan mekanizma ile aynı mantıkta çalışır. Derslere takviye olarak mutlaka yapmanız gereken dinleme tekrarları ile ders ortamı pekiştirilmiş olur. Ve belli bir zaman sonra daha akıcı ve uzun cümleler kurabilir hale, rahatlıkla gelebilirsiniz. Callan Method belli düzeyde İngilizce öğrenmiş ama konuşmakta sıkıntı çekenler için, muhteşem bir akıcılık sağlar.

İngilizce öğrenmenin ve konuşmanın ayrı şeyler olduğunu düşünüyordanız alttaki yazıda bizimle hem fikir olacağınız çok şey bulacağınıza eminiz..

İngilizce öğrenmek ve konuşmak aynı şey midir ?

Akıcı İngilizce konuşabilmek için muhteşem bir rötuş

Temel düzeyden İleri düzeye : ELEMENTARY TO ADVANCED

Callan method ile tamamen sıfırdan İngilizce öğrenilebileceği gibi, düzeyiniz ne olursa olsun tam doğru tespitle, İngilizce dil düzeyinizi daha da ileriye çıkarabilirsiniz. Daha akıcı, daha tabii, ve daha ileri bir İngilizce dil ve dilbilgisi düzeyi..

Bugüne kadar öğrendiğiniz İngilizcenize gerçek bir rötuş, profesyonel müdahele ve bakış açısı, hemde hiç olmadığı kadar ekili.! Callan Method’un muhteşem disiplinler bütünü size öyle bir ivme kazandırır ki bugüne kadar katıldığınız bütün konuşma dersleri açık ara geri de kalır. Yöntem akıcı İngilizce konuşabilmek için gerekli tüm zemini hazırlar. Zira kana kana İngilizce konuşarak İngilizce öğreneceksiniz.

Neden Ve nasıl olduğunu anlayarak ilerleyin!

Callan Method ile gramer parçalarını konuşarak ufak ufak alırsınız. Bu gramer parçaları en temelden itibaren azar azar verildiği için, yeni parçalar geldikçe hiç yadırgamadan öğrenmeye hazır bir şekilde ilerlersiniz. Bu aynı şuna benzer; bilmediğiniz bir kelme ile karşılaştığınızda sözlükte mananına bakıp, şöyle biraz düşündükten sonra tümce içinde nasıl kullanıldığına da bakarsınız değil mi ? İşte Callan Method bunu en temelden itibaren mükemmel şekilde ilerletir. Ancak Method’un temel motivasyonu değişmez… Temel prensip öğrenciyi konuşturmaktır. . ”Bir dili öğrenmenin yolu onu konuşmaktan geçer”

İngilizce konuşmak için konuşmayı öğrenmelisiniz! Callan Method Bu yüzden farklıdır

Callan method ile konuşmayı öğreneceksiniz. Size azar azar verilen gramer parçalarları kendi başınıza cümle kurmanız için yeterli olsa da ne yazık ki akıcı bir dil performansı için yeterli olamayabilir. Bu vaziyet kişiden kişiye faklılık gösterse de Callan Method’u değişik kılan tam da budur, zira siz yeterli akıcılığa gelene kadar, hızlı bir şekilde tekrar ederek ve konuşarak ilerler ve öğrenirsiniz. Bir dilin nasıl bir araya geldiğini anladığınızda geriye kalan o dili akıcı ve hızlı konuşmak ise Callan Method bunun için biçilmiş kaftandır!

Bugüne kadar aldığınız eğitimi 10 saatte avantaja dönüştürün
İngilizceye özellikle belirli bir seviyeden itibaren Callan Method ile devam etmeye karar verdiyseniz , İlk on saatten sonra İngilizce algınızın 4 kat arttığını farkedeceksiniz (bilhassa önceden değişik kurslarda beli bir düzeye kadar İngilizce öğrenenler için kastedilmiştir)

Bir Cevap Yazın