Merhaba, ben noter yeminli tercüman ve Callan Method dil eğitmeni Harun Güçlü, Üniversiteden çok daha önce İngilizce eğitimimi tamamladığım için
2005’te Mersin Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra yaklaşık iki yıl kadar yeminli tercüme şirketlerinde İngilizce, Fransızca projelerin yönetimi ve redaksiyon sorumlusu olarak ve bazı şirketlerin bünyesinde özel tercüman olarak görev aldım.

2007’de Bir İngilizce eğitim kurumunda, profesyonel hayatıma ve enerjik yaşam tarzıma daha uygun olan Callan Method İngilizce Eğitmeni olarak başladım. Callan Methodolojisiyle eğitim veren İngiltere Merkez ofise bağlı Lisanslı 2 özel eğitim kurumundan, bu Method ile ‘eğitim verme eğitimimi’ tamamladım ve 2020 itibariyle 13 yıl deneyimli olmakla birlikte halen bu yöntemle ders vermekteyim. Bunun yanı sıra yerli yabancı başka eğitmenlere de Callan Method eğitimi verdim.

İngilizce öğrenme ve öğretme süreci hakkında, bugüne kadar edindiğim deneyimler sonucu vardığım belli başlı fikir ve uygulanabilir yöntemleri ve küçük dokunuşları mümkün olduğunca paylaşmaya çalıştım. Englishturkiye.com blogumdaki kişisel gelişim ve İngilizce yazılarıma ulaşabilirsiniz

Callan Method Uzmanlığı

Özellikle uzmanı olduğum Callan Method; bilinen en hızlı İngilizce öğrenim yöntemi ve sistemlerinden biridir. 2006’dan 2007′ ye kadar yarı zamanlı, 2007 den sonra ise tam zamanlı olarak, bu yöntemle hem özel derslerde hem gurup derslerinde 100’lerce öğrenciye İngilizce eğitimi verdim.

Blogumda özellikle, öğrencilerde yabancı dil bilinci oluşturmaya özen gösterdiğim yazıların yanı sıra, İngilizce öğrenimindeki en temel problemleri ve kilit unsurları da dile getirdiğim diğer başlıklara göz atmayı unutmayınız.

İngilizce öğrenme sürecinize daha farklı bir yaklaşım ve  profesyonel desteği almak için lütfen iletişime geçiniz.

Tüm öğrenci adaylarımıza başarılar dilerim.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir