Skype İngilizce – çevrimiçi birebir eğitim

Skype ingilizce

Skype online İngilizce derslerinde en çok kullanılan ücretsiz çevrimiçi iletişim araçlarından birisi. Uygulama çok uzun zamandır kullanılan klasik görüntülü görüşme uygulamasıdır. Her ne kadar daha sonraları daha profesyonel online görüşme sağlanabilen kurumsal uygulamalar çıkmış olsa da, Skype, online İngilizce derslerinizi alabileceğiniz en pratik ve tamamen ücretsiz uygulamaların başında gelmektedir. Online ortam eğitim almak isteyip de bir de aracı kurumsal firmalara para ödemek istemezseniz doğal olarak seçiminiz Skype olmalı. Elbette diğer ücretli uygulamalarda olduğu gibi Skype ile de tüm derslerinizi kayıt etme şansınız da var.

Değerli öğrencim, yakın zamanda içinde olduğumuz Covid-19 süreci gerekçesiyle, derslerimizi çevrim içi ortama taşıdık. Derslerimizin içeriği ve niteliğinde değişiklik yok. Üstelik dil eğitiminizi, çok daha cazip fiyatlar ile Skype üzerinden kendi evinizin rahatından ve güveninden ödün vermeden alabilir veya almaya devam edebilirsiniz.

MADDELERLE SUNDUĞUM HİZMETİN DETAYLARI, BENİMLE SKYPE ÜZERİNDEN VEYA DİĞER İNTERNET ORTAMINDA DERS ALACAK TÜM ÖĞRENCİLERİN BİLMESİ VE YÜZDE YÜZ FARKINDA OLMASI GEREKENLERDİR.

Lütfen konuyla alakalı ayrıntılar için bu sayfaya gidin: SKYPE ONLINE İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Bir Cevap Yazın