Görüşler

Harun hocayla 1 yıl ingilizce

Harun hocayla 1 yıl ingilizce dersleri aldım.Kendisi çok sıcakkanlı sempatik birisi olduğu kadar derslerinde oldukça ciddi öğretinceye kadar telaffuzları yaptırıp cümleyi doğru söyleyinceye kdar bıkmadan yorulmadan dersleri anlatıyor.Ayrıca callan methodu öğrenmeye çok yardımcı sorular ve cevaplarla öğrenmek çok daha kolaylaşıyor.Ders MP3leri dinlemek de telaffuza oldukça yardımcı oluyor.1 senede bu kdar çok şey öğrendiğim için kendisine çok teşekkür ediyorum

zeynep

Daha öncesinde Harun hocadan ders

Daha öncesinde Harun hocadan ders almış ve İngilizce problemini çözmüş bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım.
Yaklaşık 6 aydır derslerimize devam ediyoruz. Uyguladığı method, sizi konuşmaya teşvik eden ve daha öncesinden doğru bildiğiniz tüm yanlışları farkettiren bir süreç. Geçen bu süreçte, aslında geçmişte ne kadar çok basit hatalar yaptığımı anladım ve artık sayesinde bu hataları minimuma indirdim.

Cemil

Harun hocayla aslında tesadüfi olarak

Harun hocayla aslında tesadüfi olarak başladığımız ve yaklaşık 14 aydır devam eden bir eğitim sürecim var. Sıfırdan yaptığım başlangıcımda tek tük gramer bilgim ve çok az kelime bilgim vardı. Asla karşımda konuşan birini anlayamıyordum. Doktorum yabancı hastalarım olunca hep birinden yardım almak zorunda kalıyordum. Artık hastalarımla iletişim kurabiliyorum söylediklerini anlayabiliyor çok hızlı olmasa da cevap verebiliyorum. Harun hoca nın sürekli beni teşvik etmesi hayatımda bir düzen oluşmasına ve bu düzenin sonucunda İngilizce nin kabus olmaktan çıkmasına sebep oldu. Profesyonel aynı zamanda samimi biri . Teşekkür ediyorum Harun hoca

Berna

Harun hocadan yaklaşık 6 aydır

Harun hocadan yaklaşık 6 aydır ders alıyorum. İlk zamanlar çok basit cümleleri bile doğru düzgün kuramazken, son bir aydır hiç Türk’ün olmadığı yabancı bir şirkette çalışmaya başlayacak kadar gelişim sağladım. Bu kadar kısa bir zamanda bu kadar ilerlemeyi beklemiyordum. İngilizceyi konuşmak ve konuşulanı anlamak isteyenlerin doğru adreste olduğunu garanti ederim.
Teşekkürler Harun Hoca

Omer Aymergen

Bir çok arkadaşım gibi bende

Bir çok arkadaşım gibi bende çok büyütürdüm gözümde ingilizce öğrenemeyi. Halbuki iyi bir başlangıçla hiçte büyütülecek bir konu olmadığını gördüm. Tabi ki yolun daha başındayım ama Harun hocamı tanıdıktan sonra bazı algılarım açıldı diyebilirim 🙂

Eğitimlerin hem online olması hemde yan yanaymış gibi geçmesi beni bu işe daha da ısındırdı. Bir arkadaş ortamında eğitim alıyor gibi hissediyorum gerçekten 🙂 Karşılıklı sohbet gibi geçtiği için hiç sıkılmıyoruz süre nasıl bitiyor pek anlamıyoruz.

Harun hocama gerçekten sevecen ve keyifli dersleri için çok teşekkür ederim. Şiddetle tavsiye ederim 🙂

Fatih Örnek

Harun Bey ile ilk görüştüğümde

Harun Bey ile ilk görüştüğümde İngilizce’yi doğru ve akıcı kullanabilmek ayrıca bildiklerimi daha iyi ifade edebilmek için ders almak istediğimi iletmiştim.
Bugün o noktada olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim.
Uyguladığı metotlar güven veriyor ve öğrenirken rahat hissettiriyor. Ayrıca sizin öğrenme şeklinize göre, derslerde esneklikler de sağlayabiliyor.
Sadece öğretmen/öğrenci ilişkisi değil, güler yüzü, deneyimi ve yardımseverliği ile hayatımda “İyi ki tanımışım!” dediğim nadir insanlardan kendisi.
Her şey için tekrar teşekkür ediyorum hocam.

Barış Bilengil
Koç Sistem

Yaptığım uzun araştırmalar sonucu Harun hocamı buldum

Yaptığım uzun araştırmalar sonucu Harun Güçlü hocamı buldum.Kendisini arayıp görüşmeden önce sitesindeki detaylı anlatımlarıyla aydınlanmıştım.Kendisiyle görüşme sonucunda da tamamen emin olup başladım. Şuan çevremdeki herkese Harun Hocayı övüyorum. Korkarak uzaklaştığım İngilizce’yi şimdi sayesinde çok seviyorum. Bu kadar kısa sürede verim alacağımı hiç düşünmezdim.Kendime olan güvenimi oluşturdu.Bu zamana kadar gittiğim ingilizce kurslarında meğer hiç anlayamamışım bu dili yada daha doğrusu anlatamamışlar 🙂 İngizlice öğrenmek isteyen her kişi umarım Harun Hocaya denk gelir. Anlatımı, konuşması, samimiyeti, sendeki eksikliği bulabilmesi ile kuşkusuz en iyisi 🙂

Begüm Elçi

Yaklaşık 5 senedir ingilizce öğrenmek

Yaklaşık 5 senedir ingilizce öğrenmek istiyordum ama bir türlü zaman ayıramıyordum. Pandemi sürecinde kendimi geliştirmek için adım attım ve Harun Hocayı web sitesinden buldum. 3 aydır online eğitim alıyorum ve ciddi anlamda bana katkı sağladı. İngilizce konusunda sıfır iken şu anda oldukça fazla yol aldık 🙂 Fikir arayan arkadaşlar için önerim, kendinizi keşfetmeniz için mutlaka Harun Hocayla çalışmanızdır 🙂 Bu arada online eğitimin hiç bu kadar keyifli ve verimli geçeceğini tahmin etmezdim 🙂

Nurcan Yalçınkay

Eğlenceli şekilde İngilizce öğreniyoruz

Kuzenimle ingilizce öğrenmek için ozel ders almaya karar verdik. Araştırmalarımız sonucu harun hocayı bulduk ve konuşarak deneme dersimizi aldik. Yaklaşık 4 aydir devam ediyoruz. İngilizce öğrenmeyi hep gözümde büyütürdüm ancak konusarak ve eglenceli sekilde koca 4. aya girdik. Artik ingilizce ogrenmek gözümde hiç büyümuyor 🙂 teşekkür ederim Harun hocam! 🙂

Neslihan

Sıkılmadan İngilizce Öğreniyoruz

Merhaba, biz 2 arkadaş İngilizce ders almak için araştırmaya girdik ve öncelikle Callan Method’u keşfettik. Sonrasında Harun Hoca ile iletişime geçtik ve direk ilk dersten sonra farkı görmüş olduk. Ben önceden çok bilinen şubeleri olan bir yerde İngilizce ders aldım fakat kalabalık gruplarda bu işi çözemeyeceğimi anladım. Harun hoca ile kısa sürede çok daha ileri seviyeye geldim. Çekinmeden utanmadan rahatlıkla ders yapabilir, eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

A. Murat
Wordapp

Size İngilizceyi sevdirecek, emin olabilirsiniz!

Bilgisi, birikimi, enerjisi ve güler yüzlülüğü ile size İngilizceyi sevdireceğinden emin olabilirsiniz. Üstelik sadece İngilizce değil, Fransızcası da mükemmel.

Murat Özdemir

Kaliteli eğitim

Harun beyle tanışmadan önce ingilizcenin bu kadar kolay ve keyifli bir şekilde öğrenileceğini tahmin etmiyordum.Kendisi ile çalışmaya başladığımızda birden bire kendimi ingilizce diyalogların içinde buldum.Yedinci ay bitiyor ve ben şu anda ingilizce hikaye kitapları okuyorum bu arada ilk kitabımı bitirdim.Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.İyi ki varsınız Harun bey.

Serdar karadağ

Harun Güçlü ile İngilizce

Harun Hoca ile İngilizce öğrenmek fazlasıyla keyifli ve kolay. Çok fazla İngilizce eğitim veren kurumlarda mesai harcayan biri olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Dile hakimiyeti ile sizde güven uyandırır ve yılların tecrübesi ile nerede neye takıldığınızı hemen farkeder ve mudahalesini yapar. Bu metodla ve Harun Hocayla kesinlikle İngilizce konuşmayı öğreneceksiniz.
Emeğinize sağlık Hocam
Sevgiler

Yasemin Toğaç

Harun hocam methoda hakim, tecrübeli

Harun hocam methoda hakim, tecrübeli ve donanımlı. Bize öğrenme duygusunu çok güzel geçiriyor ve motive ediyor. Harun hocayla ingilizce çalışmak ve konuşmak çok kolay ve güzel

Ayşe Korhan

Oğuzhan Aktürk

Senin gibi bir hocadan eğitim almak mükemmel birşey . Hem uyguladığın metod hem de öğrencilerle olan ilgin alakan sayesinde İngilizceyi öğrenmenin aslında çok zor olmadığını anladım . Eğer İngilizce öğrenmek isteyen istiyorsak doğru yol senden eğitim almak . Herşey için teşekkürler hocam . Başarıların daim olsun.

Elif Karanfil

Harun Güçlü gibi bir isimden eğitim aldığım için kendımı ekstra şanslı hissediyorum. Ögrencilerle olan alakalı eğitiminiz ve disiplininizden ötürü sizi sonsuz taktir ediyor, başarılarınızın daimi olmasını diliyorum sayın hocam. Kucak dolusu sevgiler…

Buket Gürhan

Eğer bu siteye giriş yaptıysanız, çok doğru bir adreste olduğunuzu gönül rahatlğıyla ve içtenlikle söyleyebilirim . Harun Hoca’nın -hoca kelimesinin altını doldurabilen yegane insanlardan birisidir- eğitime yaklaşımı ve kişileri analiz etme şekli oldukça objektif ve kararında olduğunu düşünüyorum. Kendisiyle geçirdiğim zaman diliminde dile olan etkisi ve paylaştığı enerjisine hayran olmamak elde değil. Kendisi bir Türkün ne kadar üst seviyede İngilizce konuşabileceğinin en doğru örneğidir. Fransızcasından bahsetmiyorum bile.
Dil öğrenimi , yeteneğin yanı sıra disiplinli çalışma ve azim ister. Ve bu süreçte ki sorumluluk sadece öğretene değil öğrenene de aittir. Doğru yönlendirme yapılsa da kişi, yetersiz kalır ise elbette sonuç negatif olarak sonuçlanır. Her şeyde olduğu gibi bu konuda da zaman her derde deva ..
Sevgili Harun hocam , emeğinize sağlık.

Buket Gürhan

Zehra Safyürek

Merhaba,
İtiraf etmeliyim ki yöntem hakkındaki reklamı ilk gördüğümde yazılanlar pek mümkün gibi gelmemişti. Ancak Harun Bey’in dil konusundaki eğitimi ve yorumları merakımı arttırdı ve deneme dersi için kendimi Harun Hocanın Ofisinde buldum. İlk yarım saatlik denemede anladım ki “burada olmalıydım ve bu yöntemle ingilizcemi pekiştirmeliydim”.
Özel bir şirkette çalışıyorum, işim gereği de İngilizceyi aktif bir şekilde kullanıyorum. Daha önce yurtdışı tecrübem olmasına rağmen konuşurken akıcılıkla ilgili sıkıntı yaşamaktaydım. Ancak henüz sadece 25 saat almama rağmen oldukça etkisini gördüm.
Eğer bildiklerinizi aktarmada bir sorun yaşıyorsanız, arada bir perde olduğuna inanıyorsanız mutlaka Callan Method u deneyin derim. Konuşma da zorluk konusundaki ön yargınızın yavaş yavaş silindiğini göreceksiniz. Öğretmeniniz oldukça dinamik, bir an bile dersten kopma söz konusu olmuyor! 
</p></div><div class=

Ahmet Can

Harun Hocam, görüşlerinize katılıyorum, zihnimizde büyüttüğümüz yanlış yapma korkusu engellerini ancak Callan Method ile aşabiliceğimizi görüyorum.

Ahmet Can

Average Rating: 5.0 stars (based on 19 ratings)

Tümümü göster

Görüşünüzü iletin

Strong Testimonials form submission spinner.

Gerekli

Tam adınız nedir
Eposta adresiniz nedir?
Şirket adı nedir?
Şirketinizin websitesi var mı?
Hakkımda ne düşünüyorsunuz?