Adana İngilizce özel ders – Adana’da bire bir çözümler

adana ingilizce özel ders

Adana’da İngilizce özel ders arayışınızda Callan Method uzmanlığı

Adana İngilizce özel ders

Sunduğum optimum çözümlerle bugüne kadar ki en etkili İngilizce özel dersinizi alacağınızı garanti ederim. Son 15 yıldır İstanbul ve Adana arasında eğitim talebine göre şehir değişikliği yapıyorum. Haziran 2020 itibariyle Adana bölgesinde İngilizce özel ders arayan öğrencilerimize duyurulur.

Adana Türkiye’nin 5- 6 sıralamasında olan en büyük ve en hızlı değişiklik gösteren şehirlerinden biri. Bu bağlamda Adana’da sektörler de gelişiyor, değişiyor. Doğal olarak şirketler vb. bütün kurumlar da büyüyor. Bu büyüme prensibinin beraberinde gelen yetkin eleman ihtiyacı da artmakta. Firmaların çoğunluğu, iş görüşmelerinde mutlaka yazılı ve sözlü yabancı dil bilme mecburiyetini de şart koşuyor. Günümüzde en yaygın talep edilen yabancı dilin İngilizce olduğu da son derece aşikar.

Adana İngilizce özel ders / Sofistike bir yaklaşım

Adana’da İngilizce özel ders veren kursları aramanıza istinaden bloguma ulaştıysanız doğru yerdesiniz! Genel olarak Adana’da İngilizce özel ders almayı planlayan öğrencilere çözüm odaklı alternatiflerden bahsettiğim blogumun genelinde, özel dersin kimler için daha uygun olduğunu ve/veya özel dersin sınıf ortamındaki derslere kıyasen avantajları ve dezavantajları gibi fiyat performans bazında kaleme aldığım bir çok yazıya ulaşabilirsiniz. Haricen, englishturkiye.com isimli blogumda ‘Temel dersler’ kategorisinde de herhangi bir kursa başlamadan önce hazırlıklı olmanız için en temel bazı konuları açık ve net bir şekilde anlatmaya çalıştım. Bu temel derslere çok iyi bir şekilde hakim olmak başlangıç aşamasında avantaj sağlayacaktır.

CV’nizde yabancı dil düzeyiniz ne?

Profesyonel sektörde kim olduğunuz CV’nizde saklı. Eğitiminiz, İş geçmişiniz, uzmanlığınız ve doğal olarak bildiğiniz yabancı diller bu CV aracılığıyla yetkin bir eleman olup olmadığınızı göstermenin ilk yolu. Yani güçlü bir CV fark-edilen bir CV demektir. Cv’sinde İngilizce ve diğer yabancı dil düzeyi az veya orta altı olanlar genel olarak elenenler arasındadır! Bunun yanı sıra; CV’sinde yabancı dil düzeyini ‘iyi veya çok iyi’ olarak belirten bir çok profesyonel, gerek yazılı gerekse de sözlü mülakatlarda başarılı olamıyor. Ve doğal olarak rakipleri arasından sıyrılamıyor. Çünkü bir çok profesyonel, İngilizceyi kağıt üzerinde iyi veya iyiye yakın düzeyde bilse de konuşma ve anlama kısmında geride kalmaktadır. Günümüzde artık ikinci bir yabancı dilin de aranan nitelikler arasında olduğunu göz önünde bulundurun.

Callan Method ile İngilizce öğrenin veya seviyenizi yükseltin

Adana İngilizce özel ders
Adana İngilizce özel ders

Ben Callan Method öğretmeni Harun Güçlü. 2007 den bu yana Özellikle çalışan ve dil eğitimine fazla vakit ayıramayan yetişkinler için Hem İstanbul’da Hem de Adana’da çok daha kısa sürede İngilizce öğretebilen Callan Method ile İngilizce eğitim vermeye devam ediyorum. Şu sıralar Özellikle Adana bölgesinde İngilizce özel ders çözümleri arayanlara yönelik çözümler sunuyorum. Benim için önemli olan sıradan bir İngilizce özel ders öğretmeni olmak değil Callan Method’un muhteşem etkisiyle bambaşka bir İngilizce öğrenme deneyimi sunabilmektir. İngilizce öğretmenlerinin Callan Method ile eğitim verme profesyonelliğine erişmeleri minimum 6 ay sürer.

Metodun eğitmenleri yıllar geçtikçe yöntemin öğretme gücünü daha iyi kullanır. Çünkü; Callan Method öğrenci için kısa sürede İngilizce öğrenebileceği bir dil öğrenme modelidir. Ancak, bir öğretmenin yöntemin özünü çok iyi öğrenmesi ve uygulayabilmesi için yeterince kolay değildir. Callan Method ile yaklaşık 13 yıl boyunca özel ders verdim. ve devam ediyorum. Callan Method ile iyi bir eğitim modelini sunabilmenin neden zaman alacağını da deneyimlemiş durumdayım. Zira bu yöntem artık benim yaşam biçimim.

Dikkat: dil eğitiminde kilit nokta istikrardır

İngilizce öğrenme sürecinde en etkili kilit noktalardan birisi de eğitmen ve öğrenci ilişkisidir. Keza ihtiyacınız olan dünyanın en iyi İngilizce bilen İngilizce öğretmeni değildir. İstisnalar kaideyi bozmaz ancak, tüm İngilizce öğretmenlerimizden İngilizceyi öğrenebilirsiniz. Asıl mesele iyi bir iletişim veya iyi bir iletişimin sağlanacağı ortamdır.

Adana İngilizce özel ders arayışınızda profesyonel çözümler için iletişime geçin!

İngilizcede gerekli düzeye gelememiş öğrenci adaylarımıza, gerçekten farklı bir İngilizce öğrenme modeli ile seçkin bir eğitim sunacağımı garanti ederim. Öyle ki, önce ücret ödemenize gerek yok. Önce eğitiminizi alırsınız daha sonra ücretinizi ödersiniz. Devam edip etmeyeceğinize siz karar verirsiniz. Çünkü tüm özel ders öğrencilerimin paraya değil kendilerine odaklandığımı göstermekten mutluluk duyuyorum. Bu öğrencilerime verebileceğim tek ve en önemli garantidir

Dil öğrenmenin bakış açısına göre çok da kolay olmadığının bilincindeyim. Bu yüzden tavsiyem özel ders sürecinizde deneyimli bir eğitmenden destek almanızdır. Dil öğrenme sürecinde sabırlı olun ve ne yaparsanız yapın başlangıcı doğru yapın. Zira en zor kısım başlangıçtır. İngilizce seviye atladıkça zorlaşan değil, seviye atladıkça kolaylaşan bir dildir. Blogumun genelinde hem Callan Method hem de genel olarak yabancı dil eğitimine nasıl bir yaklaşım göstermek gerektiğiyle alakalı bilgilendirici, motive edici ve farkındalık oluşturmaya çalıştığım yazılarımı bulabilirsiniz. Desteğe ihtiyacınız varsa, Callan Method veya online İngilizce eğitim modellerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim formunu kullanın. E-posta adresime direk e-posta gönderin veya telefonla arayınız. Eğitimlerinizde başarılar diliyorum.