Online İngilizce eğitim fiyatları ve bilmeniz gerekenler

Online İngilizce eğitim ücretleri

Online İngilizce eğitim ücretleri eğitmen deneyimi gibi bir çok faktöre göre değişiklik gösterir. Lütfen eğitmen niteliklerini göz önünde bulundurunuz. Şahsımdan alacağınız Online birebir özel ders ücretleri

1 Kişi: 40 dakika 320 TL (Ayda minimum ortalama 8 10 saat)

2 Kişi: 40 dakika 480 TL (Ayda minimum ortalama 8 10 saat)

1 Kişi esnek saatler: 50 dakika 390 TL (Haftada minimum 1 saat)

%100 size tahsis edilen 20 yıl deneyimli harunguclu.com farkıyla daha sofistike daha premium ve çok daha samimi bir yaklaşımla fiyat performans bazında en uygun fiyatla derslerinizi alabilirsiniz. Türkiye sınırları içindeyseniz İlk ay ödeme yapmadan başlar memnuniyetinizi garanti ettikten sonra karar verirsiniz. Diğer online İngilizce eğitim platformlarına kıyasen performans bazında en iyi fiyat garantisiyle derslerinize hemen başlamak için iletişime geçebilirsiniz.

Ders iptal politikaları hakkında: 👉 https://harunguclu.com/ders-ucret-ve-iptal-politikalari-hakkinda/

skype: harunguclu@outlook.com

Mail: Harunguclu@gmail.com

Cep / Whatsapp: 05379236343

Telefon veya mail ile iletişime geçtiğinizde aşağıdaki soruları cevaplamanızı önemle rica ederim

1- Yaşınız

2- Mesleğiniz

3- Eğitim düzeyiniz

4- Neden İngilizce eğitim almak istiyorsunuz

5- İngilizce öğrenmek için bugüne kadar ne yaptınız? Özel ders aldınız mı veya kursa gittiniz mi?

6- İngilizce düzeyinizi nerede görüyorsunuz? Başlangıç, orta ileri?

7- Şu aşamada İngilizceyi (fiilen) kullanıyor musunuz (iş veya günlük hayatınızda İngilizce konuşmak durumunda mısınız)

Daha fazla bilgi için telefonla veya e-posta yoluyla iletişime geçebilir veya ders işleyişi ile alakalı detayları okumaya devam edebilirsiniz

Tarafımca sunulan Online İngilizce eğitim detayları

MADDELERLE SUNDUĞUM HİZMETİN DETAYLARI BENİMLE SKYPE ÜZERİNDEN VEYA DİĞER İNTERNET ORTAMINDA DERS ALACAK TÜM ÖĞRENCİLERİN BİLMESİ VE YÜZDE YÜZ FARKINDA OLMASI GEREKENLERDİR.

online ingilizce
%100 more premium approach

Alttaki tahmini açıklamalar dil seviyenize benimle bizzat konuşarak karar vermeden önce önbilgi edinmeniz içindir. İngilizce bilginiz genel olarak kağıt üstünde, duyarak veya etkileşimli iletişimde kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Lütfen dikkatle okuyunuz.

1– Hiç İngilizce bilmiyorsanız, genel eğitim için temel dersleri almayı talep edebilirsiniz. Bu seviyedeki öğrencilerle dersimiz, ‘YÜZDE DOKSANBEŞ’ Türkçe anlatımlı ‘YÜZDE BEŞ’ İngilizce uyarlamalı geçer. En İşlevsel ve önemli detaylar buradadır. Keza daha ileri seviyedeki öğrencilerle dahi, bu temel seviyeye yönelik düzeltmelere, yine Türkçe olarak hızlıca değinmek gerekli olabiliyor. Sürecin en önemli kısmı burasıdır. A0 dediğimiz bu temel seviye ortalama 25 derste tamamlanır.

2– Çevrimiçi veya yüz yüze, sağlıklı bir İngilizce eğitimine başlayabilmek için A0 – A1 seviyesini tamamlamış ve hakim olmak gerekir. Bu seviye, İngilizceyi çok iyi konuşabileceğiniz anlamına gelmez, ancak dil alt yapınızı sağlamlaştırmak ve işleyebilmek veya yeniden programlamak için kesinlikle yeterlidir. Bu seviyedeki bir öğrenci iseniz, dersimiz, ‘YÜZDE SEKSEN – DOKSAN’ Türkçe anlatımlı ve ‘YÜZDE YİRMİ – YÜZDE ON’ İngilizce uyarlamalı bir şekilde geçecektir.

3 – İyi sayılabilecek derecede İngilizce karşılıklı konuşabilme düzeyindeyseniz, (B2 ve üstü) ama düzeltmelere ve rötuşa ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Bu durumda dersimiz, YÜZDE ALTMIŞ – SEKSEN İngilizce anlatımlı, YÜZDE OTUZ – YÜZDE KIRK Türkçe anlatımlı veya uyarlamalı geçebilir B2 düzeyi öğrenciler için durumun yüzdesi değişiklik gösterecektir.

A0 ve A1 seviyelerini kapsayan konular, kabaca aşağıdaki linkteki gibi olup, içselleştirmiş ve iyi anlamış bir şekilde tamamlamış olmayı gerektirir. Alttaki dersleri dilerseniz diğer blogumun temel dersler kategorisinden kendiniz de çalışabilirsiniz.

Dersler: To be fiili (am is are), Şahıslar, Sıfatlar, Fiiller, Sahiplik sıfatları, Sahiplik zamirleri, İşaret sıfatları, Şimdiki zaman, Geniş zaman, Gelecek zaman, İngiliz Alfabesi, Temel Modals, Temel soru sorma vb. dersleri kapsamaktadır.

Çok iyi bilmeniz gereken bu İngilizce temel derslere buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Online İngilizce eğitim kursları Co-vid 19 sonrası eğitimde yeni bir algı

Online İngilizce eğitim özellikle pandemiden sonra, İngilizce öğrenmek isteyenlerin tercihi oldu. Pandemi gerekçesiyle daha da popülerleşen online eğitim anlayışı aslında 2000 yılından bu yana uygulanmakta. Bir çok öğrenci Online ortamda üniversite eğitimi de dahil olmak üzere değişik eğitim modellerini tamamlamıştır. Yanı kısaca, Amerika ve Avrupa’daki üniversitelerden online ortamda dahi mezun olabilirsiniz. Ancak Türkiye’de ve genel olarak dünyada online eğitim anlayışı özellikle pandemi döneminde daha da popülerleşti.

Ancak yabancı dil eğitimi, online eğitim modelleri arasında en az talep gören eğitim modeliydi. Çünkü algı bazında online eğitim çoğunlukla akademik eğitimler kapsamıyla sınırlıydı. Pandemi, çevrimiçi eğitimlerin ama özellikle de dil eğitimlerinin online olarak öğretilmesini daha da popülerleştirdi. Günümüzde İnternet altyapısı teknolojilerinin ve çevrim içi uygulamaların sunduğu olanaklarla online İngilizce eğitim, yüz yüze dersler kadar sağlıklı ve revaçta. Ayrıca ulaşım sorununun ortadan kalkmasından ötürü derslere erişim ve katılım çok daha kolay ve yüz yüze derslere kıyasen daha ekonomik. Öğrencinin kendi konfor alanından katılım sağlamasının genel olarak daha verimli sonuçlanması da online eğitimlerin bir diğer avantajları arasındadır

Online İngilizce eğitim genel avantajlar

SADECE BİR KAÇ DİJİTAL ARAÇ YARDIMIYLA ONLINE ORTAMDA İNGİLİZCE ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

ONLINE BİREBİR EĞİTİM YÜZ YÜZE EĞİTİMDEN FARKSIZDIR

Online İngilizce eğitim

Bireysel iletişim

Online İngilizce eğitimlerindeki ders ortamı, öğrencilerimizin, başarılı olmak için ihtiyaç duydukları eğitim modelini sağlayıp zamanı verimli bir şekilde kullanmalarını sağlar. Yüz yüze eğitimlerle tamamen aynı olmakla birlikte görece daha avantajlı olduğunu söylemek mümkün.

Online İngilizce eğitim

Dijitalin tüm olanakları

Teknoloji ve dijital dünyanın tüm olanaklarını artık Online İngilizce eğitim modellerinde de kullanabiliyoruz. Teknolojik altyapı sayesinde yazışma, paylaşma ve ders için gerekli her şey bir kaç tıkla elimizin altında. Böylece daha verimli bir eğitim modeli sağlamak kesinlikle mümkün.

Online İngilizce eğitim

Yaşam boyu öğrenme

Online İngilizce veya diğer bütün Online eğitim modelleri, heyecan verici fütüristtik bir deneyim olmasının yanı sıra, dersleri kaydetme seçeneğiyle yaşam boyu öğrenme sağlar. Canlı dersleriniz size özeldir ve kaydedip dilediğiniz zaman tekrardan çalışabilirsiniz. Çevrim içi tüm platformların dersleri kaydetme özelliği mevcuttur. Örneğin Skype’daki video dersler 30 gün boyunca bulutta saklanmaktadır. Bu derslerinizi kişisel kullanımınız için bilgisayarınıza indirip yaşam boyu saklayabilirsiniz.

İyi bir iletişimle dil öğreniminde başarı kaçınılmaz sonuçtur. Ancak bizim için başarının kendisinden çok, ‘süreç’ daha önemli ve daha eğlencelidir. Çünkü eğitimi seviyoruz. Ayrıca süreç sizin için unutulmaz hatıralar demektir.

Online veya yüz yüze dil eğitiminde eğitmen faktörü

Değerli öğrenci adaylarım; İngilizce eğitimi, online eğitim platformlarında ticareti en çok yapılan çevrim içi eğitimlerin başında geliyor. Son 2 yıldır, İngilizcenin anadil olmadığı ülkelerde online İngilizce eğitim platformları popüler oldu. Bu platformlar yüksek bütçeli reklamlarla binlerce öğrencinin dikkatini çekti. Fakat bu platformların çoğunluğu alanında yetkin olmayan, ana dili İngilizce olan veya olmayan, yani sadece İngilizce bilen amatör eğitmenlerle çalışmaktaydı. Elbette bu platformdaki bütün eğitmenleri kastetmiyorum ancak büyük çoğunluğu hiç veya az deneyimli kişilerdi. Nadir bulunan yetkin eğitmenlerin programları da sürekli dolu.

Online İngilizce eğitim birebir yüz yüze eğitimden farksızdır. Ancak amatör eğitmenlerle profesyonel eğitmenler arasında emin olun sonucu sizi etkileyecek çok fark olacaktır. Yani, eğitim sektöründe yıllarını harcamış bir eğitmenden ders almakla bir kaç ayda veya yılda İngilizce öğretmeni olmuş veya yeni mezun olmuş birinden ders almak emin olun çok farklı bir deneyimdir. Online İngilizce eğitim vererek para kazanmak isteyen bir çok Amerikalı, Avrupalı veya İngilizce bilen ama eğitmen olmayan adaylar bu platformlarda eğitmen oldular. Ancak unutmayınız ki; İngilizce bilen herkes size İngilizce öğretemez. Birilerinin ana dilinin İngilizce olması size İngilizce öğretebileceğinin garantisi değildir. Aracı online platformlar ise sadece birer aracıdır ve Eğitmenlerin kalitesini tam olarak garanti edemezler. En bilinen bir çok online platform dahi, henüz yakın zamanda, İngilizce öğretmeni olarak başvuranlardan Tesol Celta vb. gibi yetkinlik belgesi talep etmeye başladı. Yani ilk başlarda durum daha vahimdi ama şimdi bir nebze daha iyi.

Online İngilizce ortamları kabaca şu şekilde çalışır

Online İngilizce eğitim ortamlarında siz, bir deneme dersinden sonra toplu eğitim alırsınız. Ve ne kadar çok ders alırsanız ders birim ücreti de bir o kadar indirimli olur. Alabileceğiniz en uygun ders ücreti 2023 itibariyle 140 – 240 TL civarında ve bunu da sadece yıllık peşin ödeme yaparak alabilirsiniz. Aylık ödeme yapmak istediğiniz zaman ders saat ücretleri 400 TL ve üzeri civarında bir fiyata tekabül ediyor. Üstelik aynı eğitmenle çalışabilme garantiniz yok. Çoğunlukla her ders başka bir eğitmenle ders alırsınız. Geri ödeme almak istediğinizde ise büyük oranda kesintilerle karşılaşırsınız. Çünkü dil eğitim platformları için bu bir ticarettir.

Memnuniyet oranı çok düşük

Kabaca 100 saatlik bir program alanların büyük bir çoğunluğu eğitimden memnun değil ve geri ödeme sürecinin kesintili ve uğraştırıcı bir süreç olmasından ötürü mecburen devam ediyor veya yarım bırakıyorlar. Kursları gerçekten memnun ve hakkıyla bitiren öğrenci sayısı memnun olmayan öğrenci sayısından daha az. Ve platformdan memnun olanların çoğunluğu ise aslında hali hazırda İngilizce bilip Native speaker öğretmenler ile pratik yapmaya ihtiyaç duyan ve buna hazır olan öğrenci profilidir.

Çok az İngilizce biliyor veya hiç bilmiyorsanız bu platformlar sizler için kesinlikle uygun değil. Türkiye’de veya dünyanın bir başka bölgesinde yaşayan Türk bir öğrenci iseniz ve b1 seviyesi altındaysanız alanında uzman ve sizinle aynı ana dili konuşan eğitmenlerden destek almanız hayati önem taşır. Bu bağlamda Native speaker eğitmenlerle ders almaya uygun olup olmadığınızdan emin olmanız gerekir. Linkteki yazıya lütfen bakınız.

Dershanelerdeki durumlar kabaca şöyledir

Dil eğitim firmaları veya markalar büyüdükçe sizinle bireysel anlamda ilgilenebilme olasılıkları ve dolayısıyla kaliteleri de artmıyor. Marka büyüyor ancak eğitmenleri mümkün olan en düşük maliyetle çalıştırarak sadece kurumsal büyüme sağlıyorlar. Üstelik bu kurslarda da kimden ders alacağınızın garantisi yok. Eğitim kurumları bünyelerindeki amatör veya profesyonel eğitmenlere belli bir ücret veya maaş vererek çalışırlar. Ancak maalesef bir çok özel dil dershaneleri 1 2 kişi dışında çoğunluğu deneyimli profesyonellerle çalışmaz. Çoğu kurs veya özel eğitim merkezinde de bu durum böyledir. Çünkü dershaneler veya özel kurslar için düşük maaş alan eğitmenler daha ekonomiktir. Amerikalı yetkin bir öğretmene örneğin 4000 dolar ödeyemezler. Kaldı ki Amerikalı bir eğitmen de Türkiye’de 1000 dolara çalışmaz ve bu bile kurum için büyük bir bütçe sayılır

Yüz yüze İngilizce eğilimlerimle alakalı bilgi almak isterseniz birebir İngilizce özel ders fiyatları 👈 bu linkte

Ders programı ücret ve iptal politikaları hakkında bilmeniz gerekenler

Dil eğitimine istinaden İngilizce / Türkçe diğer yazılarıma bu linkten ulaşabilirsiniz https://englishturkiye.com/category/kisisel-gelisim/