İngilizce engelinizde size nasıl yardımcı olabilirim

Öncelikle yöntemin ne derece etkili olduğunu görebilmeniz için bir kaç ders yapıyoruz. Bu sizi tanımamı, dil algınızı ölçmemi ve sizin de yöntemle alakalı daha somut deneyim edinmenizi sağlayacaktır. Ardından karşılıklı nasıl bir program çıkarabileceğimizi şekillendiriyoruz. Ve bu programa göre ilerliyoruz. Başlamak için ücret ödemiyorsunuz. Örneğin haftada 2 saat dersinizi alıyorsunuz ve ay sonunda 8 saatlik ödemenizi yapıyorsunuz

Planlarınızı, program ve terfilerinizi ertelemeyin gün alın!

Callan Method tek kelimeyle dil öğrenimi için tasarlanmış muhteşem bir yöntemdir. Callan Method ile İngilizce öğrenme hedefinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Zira Callan Method ile İngilizce öğrenmek her bir kurun aylar sürdüğü bir sistem değil, dilin geneline hakim olabileceğiniz, görece daha kısa bir dönemdir. Bu dönemi daha geniş bir zaman dilimine yayabileceğiniz gibi min-max 3 – 6 aya sıkıştırmak da mümkün. Ancak direkt tavsiye değildir. 3 ayda İngilizce yazısına git.

100 saatte İngilizce öğrenebilmek

Genel olarak öğrencilerimiz tamamen sıfır ise, 100 saatte tabiri caizse kanatlanmaya hazır hale geldiler. Dikat: ‘Bu armut piş ağzıma düş tarzında bir dil öğrenme sistemi değildir’ Tamamen çabalarınıza bağlı gerçek ve profesyonel yüzde yüz uygulamalı, canlı, etkileşimli ve ilk dersten itibaren verimli dolu dolu bir 50 dakikadan bahsediyoruz. (tam ayrıntılı yazı linkte 100 saatte İngilizce )

Ders saatlerinizi ayarlayın

Derslerinizi alabileceğiniz optimum tablo alttaki gibidir.


1-) Haftada 3 gün 2 şer saat (ortalama 4 ay)


2-) Haftada 4 gün 2 şer saat (ortalama 3 ay)


3-) Haftada 2 gün 2 şer saat (ortalama 6 buçuk ay)

4-) Haftada 2 gün birer saat (Ayda sekiz saat)


Bu süreler standart kurs veya özel derslerde ortalama 3 4 yıl gibi zamanlara tekabül eder Callan Method ile İngilizce öğrenenlere kıyasen 4 kat daha uzun zaman harcarlar. (Lütfen tüm şartların 100 de 100 yerine getirlmesini göz önünde bulundurarak bu genellemeyi yaptığımı unutmayın)

Callan Method’un yaşamın kendisinden seçilmiş muhteşem soruları, eğitiminizin ilerleyen aşamalarında, geneline hakim olduğunuz dil üzerinde öyle güçlü bir hakimiyet kazanmanızı sağlar ki, bu eş zamanlı olarak veya akabinde bütün algınızı değiştirecektir!

Küçük bir eleştiri: Kurumların reklamlarındaki markalaşma çabası için kullandıkları metinler genel olarak sizi temsil etmez . Önemli olan bu kurumlardaki eğitmenlerin ne kadar iyi İngilizce bildiği de değildir! Zira Amerikalı ve İngilizce öğretmenleri zaten var. Önemli olan sizsiniz! Somut olarak değerlendirdiğimizde sizde gerçekten işe yarıyor mu?  Doğal dil öğrenme yeteneği olan kişilerdenseniz size ne kadar farklı ve iddalı bir şeyden bahsettiğimi daha iyi anlarsınız. Ooops bi dakka doğal dil öğrenme yeteneği herkeste eşit çalışır ve herkeste vardır!  Callan Method ile dil öğrenme yeteneğinizi keşfedin! Başlangıcı doğru yapın!

Bir Cevap Yazın