Harun Güçlü

İngilizce özel ders ücretleri en iyi fiyat garantisiyle

İngilizce özel ders ücretleri ve bilmeniz gereken tüm detaylar bu yazımda

Genel olarak İngilizce özel ders ücretleri, eğitimi, size tahsis eden kurum, kişi veya konuma bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Veya özel ders sürecinde eğitmeninizin sizin temin edeceğiniz yere iştirakı veya sizin eğitmenin temin ettiği yere iştirak etmeniz durumunda da fiyatlar değişiklik gösterecektir. Ayrıca özel dersleri, paketler şeklinde sunarak, saat başı çok daha ekonomik fiyatlar sunan kurumlarla da karşılaşabilirsiniz.

Özellikle, tüm diğer yabancı dil eğitimlerinin yanı sıra İngilizce, günümüzde neredeyse bir çok ülkede ve Türkiye’de en çok talep edilen özel derslerin başında gelmektedir. Bu talebe yetecek yeterince kurs veya özel eğitmen bulabilmeniz söz konusudur keza bu bir sektördür ve söz konusu ticaret olunca size her türlü abartı çözümleri sunacak yerler ve kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle de toplu ders üzerinden size sunulan çok avantajlı fiyat tekliflerini çok iyi irdelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Keza, örneğin saatlik 100 TL civarında olan İngilizce özel ders ücretleri toplu ödemede 50- 60 TL gibi rakamlara gerilemesi söz konusu olunca, bunu lütfen iki kere düşünün.

Aracı kurumlardaki İngilizce özel ders hocaları

Lütfen dikkat; Dil eğitiminde önem arz eden detay insan faktörüdür! Keza söz konusu olan bir ürün değil, eğitmenlerden alacağınız bir eğitim hizmetidir. Düşük maliyetle sunulan teklifler genelde kurslarda çok düşük maliyetle çalışan amatör öğrenci veya alanında çok uzman olmayan kişiler tarafından verilebilir. Ve bu sizin için çok verimli bir süreç olmayıp olumsuz bir deneyim olarak sonuçlanabilir. Elbette şanslıysanız dil öğretimine gönül vermiş yaratıcı ve dinamik kişilerle de uygun fiyata ders alabilirsiniz.

Bütün eğitim modellerinde eğitmen hayati önem taşır. Asıl önem teşkil eden sadece, eğitmenin dile çok iyi hakim olması da değildir. Alanında deneyimli bir eğitmen bilgiyi işleme ve özellikle aktarma konusunda, dolayısıyla da iletişimde çok daha mahir bir performans sunacaktır. İyi bir iletişim, olumsuz deneyimlerinizi de geride bırakmanıza, daha olumlu bir bakış açısına sahip olmanıza ve ön yargılarınızı yıkmanıza yardımcı olacaktır.

Birebir İngilizce özel ders ücretleri 

İngilizce özel ders ücretleri

Sadece birebir veya maksimum 2-3 kişilik gruplar halinde, Callan Method ile son derece etkili ve sofistike bir İngilizce özel ders deneyimi sunacağımı garanti ederim.

Yapacağımız özel dersin farkını görmek için 2 saatlik deneme dersimi talep edebilirsiniz. Böylece nasıl bir gidişatla İngilizce öğreneceğinizi kendiniz bizzat, duyarak ve görerek daha rahat tespit edebilirsiniz.

Memnuniyetinizi garanti etmek için ödemelerinizi derslerinizi aldıktan sonra yapabilirsiniz. Böylece çok daha rahat karar verebilirsiniz. Dilerseniz başka eğitmenlerle de deneme dersi alarak kendiniz için en iyisine karar verebilirsiniz. 

İngilizce özel ders ücretleri / (yüz yüze)

1 kişi: 140 TL (ayda minimum 8 saat)

2 kişi 180 TL (ayda minimum 8 saat)

3 kişi 200 TL (ayda minimum 8 saat)

Online İngilizce özel ders ücretleri bu linkte https://www.harunguclu.com/skype-online-ingilizce-egitimi/

Derslerinizi, dilerseniz maksimum 3 kişiye kadar kendi oluşturduğunuz gruplarla alabilir ve ücreti kendi aranızda 3’e bölebilirsiniz.

Tüm uzman ve deneyimli özel eğitmenlerin ders saat ücreti 140 ve 250 tl arası değişiklik göstermektedir. Bu ücretleri bir çok özel ders sitelerinden kontrol edebilirsiniz.

Herhangi bir programa bağlı kalmak istemediğiniz durumlarda 1 ders ücreti 1 kişi için 160 TL’dir (

İptal edilen ders telafileri aynı ay içerisinde yapılması gerekir. Derslerin ilerleyen aylara devretmesi (istisnai durumlar hariç) söz konusu değildir. Online ders ücreti politikalarıyla alakalı bilgiyi online İngilizce eğitim sayfasında bulabilirsiniz

Her bir ders 50 dakika sürer fakat çoğunlukla bu süreleri geçtiğimi garanti ederim. Öğrencilerimle birlikte iken vaktin nasıl geçtiğini kolay kolay fark etmeyiz.

Ayrıntıları konuşmak için bana e-posta gönderebilir veya lokal telefon numaramdan ulaşabilirsiniz. Benimle iletişime geçtiğinizde size soracağım sorular

1- Mesleğiniz

2- Yaşınız

3- Eğitim düzeyiniz

4- Neden İngilizce öğrenmek istiyorsunuz

5- İngilizce öğrenmek için bugüne kadar yaptıklarınız? Özel ders aldınız mı veya kursa gittiniz mi?

6- İngilizce düzeyinizi nerede görüyorsunuz? Başlangıç, orta ileri?

7- Şu aşamada İngilizceyi (fiilen) kullanıyor musunuz ( iş yerinde veya günlük hayatınızda İngilizce konuşmak durumunda mısınız)