Harun Güçlü

İngilizce eğitiminize kökten çözüm!

İnsanlar muhteşem bir dil öğrenme mekanizmasıyla doğar. Bazıları bu mekanizmayı kullanır bir veya daha fazla dil öğrenir bazıları ise henüz dil bilmenin avantajlarının farkında değildir. Dil bilmek kişisel gelişim sürecinde en az diğer yetenekler kadar önemlidir. İyi İngilizce bilmek kişisel vizyonun gelişmesinde önemli faktörlerden biri olup özellikle profesyonel hayatta kendinizden daha da emin olmanızı sağlar.

Size nasıl çözümler sunuyorum?

Callan Method ile birebir eğitimde 13-14 yıllık uzmanlık!

İngilizce eğitiminize gösterdiğiniz hassasiyetin ve İngilizce öğrenmeye karşı heyecanınızın farkındayım! Bu yüzden benim için en önemli şey sizin nasıl anladığınızı, nasıl öğrendiğinizi anlamak. Öğreneceğinizi zaten biliyorum! Potansiyelinizi keşfedip avantaja dönüştürmek sizin de hakkınız… Bu bağlamda en iyi dil eğitiminin kişiye özel olarak verilebileceği kanısındayım. Her ne kadar İngilizce öğrenmesi kolay bir dil olsa da, o dili iyi ve akıcı konuşmanın ne kadar zor olduğunu sizlerde bilirsiniz. Bunu aşabilmek için sizinle sürekli ve yakinen ilgilenen ve tetikleyen bir uzmandan destek almalısınız.

Diğer İngilizce özel derslerden farkı nedir?

Callan Method ile İngilizce eğitime sıra dışı ve canlı bir yaklaşım!

Tamamen sıfır düzeyinde bile safi anlayarak konuşmaya başlayacağınızı garanti ederim. Callan Method alışık olduğunuz ve sadece öğretmenin konuştuğu bir ders kesinlikle değil. Bazı özel derslerdeki gibi serbest konuşma yapmayacak ama hiç susmayacaksınız da! Serbest konuşmalarda hata yapma olasılığınız her zaman çok yüksektir. Ve sürekli olarak her konuda serbest konuşma yapamaz veya yeterli dil düzeyinde olamazsınız! ? Her konuda doğru düzgün cümlelerle serbest konuşma yapabiliyorsanız, bir dil kursunda ne işiniz olabilir ki ? Bu bağlamda önceki  deneyimlerinizin aksine kendi başınıza konuşmanıza izin vermiyoruz! Yüzlerce kusursuz soru yapıları ile beraber bol bol tekrar ederek konuşacağımıza emin olabilirsiniz.

Dil kurslarının klasik vaatlerine aldanmayın!

İngilizce eğitim konusunda büyük firmaların çok büyük bütçeli reklamları her zaman nokta atışı yapmak için tasarlanmıştır. Ve hepsinin ortak vaadi: ‘en kısa sürede size akıcı bir İngilizce konuşabileceğiniz garantisidir’

Lakin bu durum kesinlikle  böyle değildir. İngilizceyi kısa sürede öğrenebileceğiniz gerçeği ayrı bir tatışma konudu olsa da, akıcı düzeyde İngilizce konuşabilme beceresi tamamen bireyin kendiyle alakalı olup kesinlikle zaman alacaktır. Üstelik bir dili konuşmadan kendi kendine konuşma becerisinin gelmesini beklemek sadece hayal olarak kalacaktır. Herhangi bir dili öğrenmenin yolu onu konuşmaktan geçer. Callan Method size İngilizceyi konuşarak öğretir. Ve bu anlamda dünyanın en etkili yöntemlerinden biridir diyebiliriz.

İngilizce öğrenmek ve konuşmak farklıdır. Neden diyorsanız ve İngilizce konuşmanın ne kadar zaman alacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, 3 ayda İngilizce öğrenimini tarafsızca anlatmaya çalıştığım konuya gitmek için  linke tıklayınız.

CALLAN METHOD NEDİR?

Veya aşağıdaki başlıklara tıklayabilirsiniz

İngilizce özel ders teknikleri ne kadar etkili?

İngilizce seviyeniz eğitiminizle mi yeteneğinizle mi orantılı?

İngilizceyi anlıyorum ama konuşamıyorum diyenler gerçekten anlıyor mu ?

İngilizce eğitimde Callan Method’un etkisi