Callan Method İngilizceniz için muhteşem bir rötuştur

Temel düzeyden İleri düzeye : ELEMENTARY TO ADVANCED

Callan method ile tamamen sıfırdan İngilizce öğrenilebileceği gibi, düzeyiniz ne olursa olsun tam doğru tespitle, İngilizce dil düzeyinizi daha da ileriye çıkarabilirsiniz. Daha akıcı, daha tabii, ve daha ileri bir İngilizce dil ve dilbilgisi düzeyi..

Bugüne kadar öğrendiğiniz İngilizcenize gerçek bir rötuş, profesyonel müdahele ve bakış açısı, hemde hiç olmadığı kadar ekili.! Callan Method’un muhteşem disiplinler bütünü size öyle bir ivme kazandırır ki bugüne kadar katıldığınız bütün konuşma dersleri açık ara geri de kalır. Zira kana kana İngilizce konuşarak İngilizce öğreneceksiniz.

Neden Ve nasıl olduğunu anlayarak ilerleyin!

Callan Method ile gramer parçalarını konuşarak ufak ufak alırsınız. Bu gramer parçaları en temelden itibaren azar azar verildiği için, yeni parçalar geldikçe hiç yadırgamadan öğrenmeye hazır bir şekilde ilerlersiniz. Bu aynı şuna benzer; bilmediğiniz bir kelme ile karşılaştığınızda sözlükte mananına bakıp, şöyle biraz düşündükten sonra tümce içinde nasıl kullanıldığına da bakarsınız değil mi ? İşte Callan Method bunu en temelden itibaren mükemmel şekilde ilerletir. Ancak Method’un temel motivasyonu değişmez… Temel prensip öğrenciyi konuşturmaktır. . ”Bir dili öğrenmenin yolu onu konuşmaktan geçer”

Konuşmayı bilmeden konuşamazsınız! Callan Method Bu yüzden farklıdır

Callan method ile konuşmayı öğreneceksiniz. Size azar azar verilen gramer parçalarları kendi başınıza cümle kurmanız için yeterli olsa da ne yazık ki akıcı bir dil performansı için yeterli olamayabilir. Bu vaziyet kişiden kişiye faklılık gösterse de Callan Method’u değişik kılan tam da budur, zira siz yeterli akıcılığa gelene kadar, hızlı bir şekilde tekrar ederek ve konuşarak ilerler ve öğrenirsiniz. Bir dilin nasıl bir araya geldiğini anladığınızda geriye kalan o dili akıcı ve hızlı konuşmak ise Callan Method bunun için biçilmiş kaftandır!

Bugüne kadar aldığınız eğitimi 10 saatte avantaja dönüştürün
İngilizceye özellikle belirli bir seviyeden itibaren Callan Method ile devam etmeye karar verdiyseniz , İlk on saatten sonra İngilizce algınızın 4 kat arttığını farkedeceksiniz (bilhassa önceden değişik kurslarda beli bir düzeye kadar İngilizce öğrenenler için kastedilmiştir)

Bir Cevap Yazın